Konferans Programı

Yayın Akışı
8 Haziran, Çarşamba
9 Haziran, Perşembe
10 Haziran, Cuma
11 Haziran, Cumartesi

8 Haziran, Çarşamba Program

5G & Industry 4.0 Forum Alanı - Salon 2

10:30 - 12:00 / Opening

WIN EURASIA 2022'YE HOŞ GELDİNİZ 

DEUTSCHE MESSE
    Konuşmacılar;
  • Annika Klar - Hannover Fairs Turkey / Genel Müdür - Konuşmacı
  • Belit ONAY - Deutsche Messe / Denetleme Kurumu Başkanı ve Hannover Belediye Başkanı - Konuşmacı
  • Ayşegül Arıcan Şeker - Vodafone Türkiye / İcra Kurulu Başkan Yardımcısı - Konuşmacı
  • Adnan Dalgakıran - MAKFED – Türkiye Makina Federasyonu / Yönetim Kurulu Başkanı - Konuşmacı
  • Şekib Avdagiç - İTO – İstanbul Ticaret Odası / Başkan - Konuşmacı
  • Hasan Büyükdede - T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı / Bakan Yardımcısı - Konuşmacı
  • M. Fatih Kacır - T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı / Bakan Yardımcısı - Konuşmacı
13:30 - 14:30 / Panel

Geleceği Bugünden Tasarlamak

LEUZE TÜRKİYE
    Konuşmacılar;
  • Tolga Çorman - Leuze Türkiye ve MENA Bölgesi / Genel Müdür - Konuşmacı
  • Sertaç DOĞANAY - / Teknoloji İletişimcisi - Konuşmacı
14:45 - 15:45 / Panel

Vodafone Business
    Konuşmacılar;
  • Oğuz Cıdam - Vodafone Türkiye / Kurumsal Ürün & Çözümler Direktörü - Moderatör
  • Murat Sever - ISUZU / Teknik Direktör - Konuşmacı
  • Erdal Kemikli - Otokoç / Teknoloji ve Strateji Direktörü - Konuşmacı
  • Semih Özkan - MESS / İleri Üretim Teknolojileri Direktörü - Konuşmacı
16:00 - 17:00 / Panel

Endüstride Dijital Dönüşüm Trendi

BOTEK Otomasyon
    Konuşmacılar;
  • Alper Oğuz - BOTEK Otomasyon / İç Anadolu ve Akdeniz Alan Koordinatörü - Moderatör
  • Yusuf Ziya Civanbay - BOTEK Otomasyon / Mühendislik ve E-Ticaret Koordinatörü - Konuşmacı
  • Nejla Alkan - Schneider Electric / Aveva Kanalı Satış Lideri - Konuşmacı
  • Turgut Şenyüz - Kromaş Rösler / Otomasyon Takım Lideri - Konuşmacı
17:15 - 18:00 / Panel

MAKFED Değerlendiriyor: Makina Sektörü Robot, Otomasyon ve Dijitalleşme ile global rekabette daha güçlü

ENOSAD & ROBODER
    Konuşmacılar;
  • Zühtü Bakır - MAKFED - Makine Federasyonu / Genel Sekreter - Moderatör
  • Emre Taşcı - İsder / Yönetim Kurulu Üyesi ve Uluslararası İlişkiler Komitesi Başkanı - Konuşmacı
  • Cem BÜYÜKÇINGIL - MAKFED / Yönetim Kurulu Üyesi - Konuşmacı
  • A. Ali Şen - ROBODER / Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Konuşmacı
  • Sami Özkan Dibek - ENOSAD / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - Konuşmacı

9 Haziran, Perşembe Program

5G & Industry 4.0 Forum Alanı - Salon 2

10.30 - 11.00 / Oturum

5G Olmadan Sanayi Devrimi Olmaz

DEUTSCHE MESSE
    Konuşmacılar;
  • Murat Bayazıt - HANNOVER FAIRS TURKEY / WIN EURASIA Özel Projeler Satış ve İş Geliştirme Direktörü - Konuşmacı
  • Cansu Çebi - Vodafone Türkiye / Kurumsal Satış Direktörü - Konuşmacı
  • İhsan Özcan - Nokia / CTO - Konuşmacı
11:15 - 11:45 / Oturum

Selenoid Valfli Yoğun Bakım Solunum Cihazı, Hava-Oksijen Kontrol Ünitesi Projesi

SMS Tork
    Konuşmacılar;
  • Ümit DANIŞ - SMS Tork / Ar-Ge Mekanik Sorumlusu - Konuşmacı
  • Yaşar MUTLU - SMS Tork / Doktor - Konuşmacı
12:00 - 13:00 / Panel

Akıllı ve Sürdürülebilir Üretim. Neden ve Nasıl?

Simularge
    Konuşmacılar;
  • Büryan Apaçoğlu Turan - Simularge / CEO - Moderatör
  • Erhan Turan - Simularge / CTO - Konuşmacı
  • John Broadbent - Realise Potential / Endüstri 4.0 Strateji Direktörü - Konuşmacı
  • Gülberk Ertap - İstanbul Sanayi Odası / Sürdürülebilirlik ve Koordinasyon Şubesi Müdürü - Konuşmacı
  • Vügar Kerimoğlu - Arçelik / Proses ve Malzeme Teknolojileri Yöneticisi - Konuşmacı
13:15 - 13:45 / Oturum

IACS/ OT (EKS) ve IoT Kritik Altyapılarda Başarılı IT/OT Segmantasyonu ve Proaktif Siber Güvenlik Yol Haritası

OTD Bilişim
    Konuşmacılar;
  • Eray Atlas - OTD Bilişim / CTO - Konuşmacı
14:00 - 15:00 / Panel

Teoriden Pratiğe Dijital Dönüşüm

Rockwell Automation
    Konuşmacılar;
  • Fatih SARI - Enterprise Next / Genel Yayın Yönetmeni - Moderatör
  • Tolga Yanaşık - Dijitalis / Kurucu - Konuşmacı
  • Ahmet Kılıç - Uzer Makina / Genel Müdür - Konuşmacı
  • Fatih Adal - Tofaş / ICT Üretim, Arge, Kalite ve Tedarik Zinciri Değer Akış Yöneticisi - Konuşmacı
  • Hakan KUL - Rockwell Automation / Yazılım Çözümleri Ülke Satış Lideri - Konuşmacı
  • Tezer DEMİRSAL - Evyap / Proje Mühendisi - Konuşmacı
15:15 - 15:45 / Oturum

Kablosuz Haberleşme, Fabrika Otomasyonunda Gelecek İçin Önemli Bir İtici Güçtür

Emikon
    Konuşmacılar;
  • Oliver Hammarstig - HMS Networks / İş Kolu Direktörü Kablosuz Ağlar - Konuşmacı
16:00 - 16:30 / Oturum

Sanayide Dijital Dönüşüm 

IQ VİZYON
    Konuşmacılar;
  • Murat Göçe - Bthaber Şirketler Grubu / Başkan - Moderatör
  • Emre Hekim - IQ Vizyon / Türkiye Temsilcisi - Konuşmacı
16:45 - 18:30 / Panel

5G nin yaşamımızda yaratacağı değişiklikler

ETMD
    Konuşmacılar;
  • Mustafa Cemaloğlu - ETMD - Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği / Yüksek Kurul Başkanı - Moderatör
  • İlhan BAĞÖREN - Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi / Yüksek Kurul Başkanı - Konuşmacı
  • Adem Özdemir - Vodafone Ağ Geliştirme / - Konuşmacı

10 Haziran, Cuma Program

5G & Industry 4.0 Forum Alanı - Salon 2

10:30 - 11:00 / Oturum

Robotik Otomasyonun Geleceği 5G ile Şekilleniyor

DEUTSCHE MESSE
    Konuşmacılar;
  • Dr. Cengiz Deniz - Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi / Öğretim Üyesi & Avrupa Komisyonu Robotik ve Endüstri 4.0 Hakemi - Konuşmacı
  • Murat Bayazıt - HANNOVER FAIRS TURKEY / WIN EURASIA Özel Projeler Satış ve İş Geliştirme Direktörü - Konuşmacı
11:15 - 12:15 / Panel

5G ile Akıllı Fabrikalar ve İmalat Endüstrisi Sekillenirken, IACS/OT- EKS Kritik Altyapı ve İsletmelerde Siber Güvenlik

OTD Bilişim
    Konuşmacılar;
  • Eray Atlas - OTD Bilişim / CTO - Moderatör
  • Vedat Davacıoğlu - Coşkunöz Holding / BT Sistem ve Servis Müdürü - Konuşmacı
  • Turgut Erdoğan - BNTPRO Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş / Ağ ve Güvenlik Grup Müdürü - Konuşmacı
  • Kaan Cebeci - NUH Çimento A.Ş. / Elektronik & Otomasyon Şefi - Konuşmacı
  • Yıldırım METERİS - Menarini Türkiye / İletişim ve Bilgi Teknolojileri Müdürü - Konuşmacı
  • Lale Şahin - Zorlu Holding / Kıdemli Müdür - Konuşmacı
12:30 - 13:30 / Panel

Ağınızın 5G’ye Geçiş Planı: Neler Yapabiliriz? Nasıl Yapabiliriz?

GSL Mühendislik
    Konuşmacılar;
  • Damla Güneş - GSL Mühendislik / Pazarlama Müdürü - Moderatör
  • Halil Umut Zorlu - GSL Mühendislik / Takım Lideri - Konuşmacı
  • Hakan Eriş - Eriş Makina / Genel Müdür - Konuşmacı
13:45 - 14:15 / Oturum

İleri Test Ölçüm Teknolojileri ve 5G'nin Katkısı

INGUN
    Konuşmacılar;
  • Nahit Büyükşahin - Ingun Türkiye / Genel Müdür - Konuşmacı
14:30 - 15:00 / Oturum

Türkiye’de Yerli Milli 5G Sistemlerinin Geliştirilmesi ve Uygulanması

Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi & i2i Systems
    Konuşmacılar;
  • Zeynep ÇELEBİ - i2i Systems / Kurumsal İletişim Uzmanı - Moderatör
  • Ayhan Kapusuz - i2i Systems / Genel Müdür - Konuşmacı
  • İlhan BAĞÖREN - Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi / Yüksek Kurul Başkanı - Konuşmacı
  • Güneri DÜRMÜŞ - GTENT / Yüksek Kurul Üyesi - Konuşmacı
15:15 - 15:45 / Oturum

Enerji ve Çevre Uygulamalarında Akıllı Malzemeler

TÜYİDER
    Konuşmacılar;
  • Volkan Günay - Tüyider / Tüyider Bilim Danışma Kurulu Üyesi - Konuşmacı
16:00 - 17:00 / Panel

Yeşil ve Dijital, İkiz Dönüşümün Hidrolik ve Pnömatik Sektörüne Etkisi

AKDER
    Konuşmacılar;
  • Prof. Dr. Nihat AKKUŞ - İstanbul Gedik Universitesi / Rektör - Konuşmacı
  • Osman Türüdü - AKDER / Başkan - Konuşmacı
  • Sevda Kayhan Yılmaz - AKDER / Başkan Yardımcısı - Konuşmacı
  • Kaya GÜNEŞ - Bosch Rexroth / Satış Müdürü (e-ticaret ve Bölgesel Partnerlerden Sorumlu) - Konuşmacı
17:15 - 17:45 / Oturum

Fabrikaların Dijital Dönüşümü ve 5G Haberleşme ile Robot Teknolojileri

MCS Otomasyon
    Konuşmacılar;
  • Adem Kayar - MCS Otomasyon / MCS Group Kurucu ve Genel Müdürü - Moderatör
  • Can Tolga Bizel - MITSUBISHI ELECTRIC Turkey / Fabrika Otomasyon Sistemleri Ürün Yönetimi ve Pazarlama Birim Müdürü - Konuşmacı
  • Doç. Dr. Dilek Kurt - Yeditepe Üniversitesi / Öğretim Üyesi - Konuşmacı

11 Haziran, Cumartesi Program

5G & Industry 4.0 Forum Alanı - Salon 2

10:30 - 11:30 / Panel

21. Yüzyılın Dijital Ekosisteminde 5G Dönüşüm Aktörleri: Cobot, Mobil Robot, Sensör, Akıllı Tutma, Yapay Zeka

5G ARENA PARTNERLERİ
    Konuşmacılar;
  • Arda Akçoru - SICK Türkiye / Pazarlama Müdürü - Moderatör
  • Evren Durmuş - Merlicon / Proje Müdürü - Konuşmacı
  • Muvaffak Amasya - Siskon Otomasyon / Genel Müdür - Konuşmacı
  • Dr. Özgür Salih Mutlu - Oppent Türkiye / Ülke Müdürü - Konuşmacı
  • Kandan Özgür Gök - Universal Robots / Türkiye ve MEA Ülke Müdürü - Konuşmacı
  • Egemen Zengin - SCHUNK Türkiye / Otomasyon Bölümü Satış Müdürü - Konuşmacı
11:45 - 12:15 / Oturum

Endüstri 4.0 Uygulamaları Takım Tezgahları Sektöründe İstihdam Açığını Kapatilecek mi?

Tezmaksan
    Konuşmacılar;
  • Yalçın Paslı - Tezmaksan / Direktör - Konuşmacı
12:30 - 13:30 / Panel

Fabrika Otomasyonunda Kablosuz Teknolojiler Neden veya Niçin Kullanılmamalı?

Emikon
    Konuşmacılar;
  • Burcu Dağcı Bağcı - Emikon Otomasyon / Satış Lojistik Koordinatörü - Moderatör
  • Oliver Hammarstig - HMS Networks / İş Kolu Direktörü Kablosuz Ağlar - Konuşmacı
  • Anders Stalheden - HMS Networks / Kıdemli Saha Uygulama Mühendisi Kablosuz Ağlar - Konuşmacı
  • İhsan Özcan - Nokia / CTO - Konuşmacı
13:45 - 14:15 / Oturum

Akıllı ve Esnek Fabrikalara Neden İhtiyaç Var?

Omron
    Konuşmacılar;
  • Cengiz Tanriverdi - OMRON / Otomasyon Sistemleri Ürün Pazarlama Müdürü - Konuşmacı
14:30 - 15:00 / Panel

Kaynaklı Yapılarda Doku Değişimleri ve Etkileri

Gedik
    Konuşmacılar;
  • Ahmet KARAARSLAN - İstanbul Gedik Üniversitesi / Mühendislik Fakültesi Dekanı - Konuşmacı
15:15 - 16:30 / Panel

Sürdürülebilir Malzeme ve Yüzey Teknolojileri

TÜYİDER
    Konuşmacılar;
  • T. Ali Selen - Yılmer / Tüyider Genel Sekreteri - Moderatör
  • Tamer Sınmazçelik - Kocaeli Üniversitesi / Tüyider Bilim Danışma Kurulu Üyesi - Konuşmacı
  • Mari Yancı - İntersonik / Tüyider Yönetim Kurulu Üyesi - Konuşmacı
  • Taner Yonar - Uludağ Üniversitesi / Tüyider Bilim Danışma Kurulu Üyesi - Konuşmacı
  • Engin Kalıp - Üçler Galvano / Tüyider Üyesi - Konuşmacı